SKVS Slavia HK

• Za český tým na Master Games v Turíně 2013 uspěli i hradečtí vodáci na C2 Hajdučík, Renčín

Hostitelem letošních světových veteránských her (World Masters Games) se ve dnech 3. až 11. srpna 2013 stalo italské město Torino – utkalo se zde 18 tisíc sportovců z 35 zemí pěti kontinentů ve 29 sportech. Trať slalomového závodu v Ivrea na řece Dora Baltea o obtížnosti ww IV dokonale prověřila více než stovku závodníků a každý, kdo ji dokončil, byl vítězem sám nad sebou. Obtížnost byla srovnatelná s Labskou soutěskou či tratí pod Lipnem a sanitka tu nestála jen pro okrasu. Zručnost místních chirurgů vyzkoušel i Miro Hajdučík, ale od závodu ho pár stehů pod okem neodradilo.

Více...

Section: SKVS Slavia HK, Aktuality

Váha: 1040

Datum a čas události:

• Zaznamenali úspěch v peřejích. Hradečtí vodáci slaví

Královéhradečtí freestyle kajakáři, členové SKVS Slavia ze Slezské plovárny, Lucie Horká a Jan Špindler dosáhli velmi dobrých výsledků na druhém EuroCupu, který se konal ve dnech 26. – 28. července 2013 na pražském kanále v Troji. Ve velké konkurenci se hradečtí závodníci netratili, skončili jako nejlepší z Čechů, Horká sedmá a Špindler pátý. Původní zpráva zde.

Více...

Váha: 1010

• Hradečtí freestyle kajakáři zabodovali

Královéhradečtí freestyle kajakáři,  členové SKVS Slavia Hradec Králové ze Slezské plovárny Lucie Horká a Jan Špindler, se o třetím květnovém víkendu zúčastnili závodu českého poháru v Plzni, na němž se sešla světová konkurence. A vedli si skvěle – J. Špindler porazil i úřadujícího mistra světa Jamese Bebbingtona z Anglie a svoji kategorii vyhrál, L. Horká skončila mezi ženami jako nejlepší domácí závodnice na 3. místě. Oba tak výrazněvylepšili umístění z předchozího závodu evropského poháru v německém Plattlingu, odkud si přivezli 9. a 15. místo.